7

Osada Podróżnika

Zdjęcie główne - Osada Podróżnika
  Nazwa:
Przedsiębiorca 5
  NIP:
5353418111
  REGON:
brak danych
  Rodzaj obiektu: Domki
  Aranżacja wnętrza: styl góralski
  Charakter usług: Całoroczne
  Liczba miejsc noclegowych: 60
  Miejscowość: Hoczew
  Ulica: Hoczew 173
  Lokalizacja: 38-604 Hoczew
  GPS: 49.4176204, 22.3149655
  Osoba kontaktowa: Recepcjonista
  Telefon: 781 091 014
  Strona internetowa: http://osadapodroznika.pl

Zapraszamy do naszej „Osady podróżników” na dłuższy lub krótszy, np. weekendowy pobyt w Bieszczadach. Każda chwila spędzona w tym urokliwym miejscu zapada głęboko w pamięć i chce się jeszcze więcej i jeszcze bardziej zanurzyć w bogactwo beskidzkich krajobrazów. Malownicze połoniny to uczta dla zmysłów, a ciche dolinki i szemrzące cicho strumienie pomagają oddalić się od szarej rzeczywistości. Tutaj zapomina się o problemach, a czas płynie jakby wolniej i na pewno nie ma miejsca na nudę. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom każdego turysty, proponując klimatyczne i komfortowe lokum, jakim są drewniane, pachnące naturą domki z kominkiem i dużym tarasem.

Drewniane domki powstały w 2020 roku – i wciąż przyjemnie pachną świeżością. Każdy domek do zajmuje prawie 90m2, na których mieszczą się trzy pokoje z łazienkami oraz przestronny salon z kominkiem i telewizorem. W każdym domku znajduje się także aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę grzewczą oraz najpotrzebniejsze przybory kuchenne. Jednocześnie w każdym domku może spać 6 osób.

Osada Podróżnika to kompleks 10 drewnianych domków i jednocześnie 60 miejsc noclegowych. Czeka na Was 30 pokoi dwu-osobowych z łazienkami. W każdym pokoju w łazience znajduję się kabina prysznicowa i toaleta. Wypoczywającym u nas gościom zapewniamy ręczniki oraz przybory toaletowe (mydło w płynie, żel pod prysznic). W każdym domku znajduje się także taras, gdzie o poranku można wyjść i napić się pysznej kawy.

Nazwa Ilość osób/łóżek Dodatkowe udogodnienia Dostępny Orientacyjna cena za os.
Pokój w domku (ze śniadaniem) 1/1 Tak 240,00 PLN
Domek (ze śniadaniem) 6/6 Tak 650,00 PLN
  WiFi
  Parking bezpłatny
  Aneks kuchenny
  Plac zabaw dla dzieci
  Bar
  Miejsce na ognisko